Apel podsumowujący pierwszy semestr 2021/2022 w klasach IV - VIII

W piątek, 4 marca, uczniowie klas IV – VIII Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu wraz ze swoimi nauczycielami, wychowawcami i trenerami zostali zaproszeni do sali sportowej na podsumowanie sukcesów osiągniętych w pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022.

Ze względu na reżim sanitarny uczniowie pojawiali się w sali gimnastycznej o różnych godzinach. Dyrekcja reprezentowana była przez p. Mirosława Śnigórskiego, p. Justynę Wolską oraz p. Iwonę Amrogowicz.

Na początku Pan Dyrektor odniósł się do sytuacji na Ukrainie i podkreślił, że każdy z nas może pomóc na swój własny sposób. Następnie wyróżniano tych, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach i konkursach. Zostali oni zapraszani na środek, gdzie otrzymywali dyplomy i słodkie upominki.

W odrębnej galerii zdjęć zobaczycie wyróżnionych – wystarczy kliknąć tutaj, ale ponieważ nie każdy był tego dnia obecny w szkole, kompletną listę nagrodzonych uczniów znajdziecie w tym miejscu. Na specjalne słowa uznania zasłużyli Lena Miążek oraz Piotr Mandela, którzy osiągnęli tytuły odpowiednio laureatki oraz finalisty w konkursach wojewódzkich. Czytaliście o nich na naszej stronie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wykazywali się w konkursach i zawodach w pierwszym semestrze i liczymy na kolejne sukcesy w drugim.

Opracowanie: mgr Adrian Lewandowski, mgr Justyna Wolska