Podsumowanie Dni Patrona Szkoły
 
 
Tradycyjnie w ostatni piątek listopada Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu obchodzi swoje imieniny, które świętowane mogą być już po raz 77.

Należymy do grona tych szczęściarzy, którzy mogą na żywo spotkać się ze swoimi patronami. Możemy też się pochwalić niemałą galerią olimpijską - zapraszamy do obejrzenia prezentacji poniżej zawierającej najważniejsze informacje o olimpiadach.W tym roku zaproszony na uroczystość podsumowania Dni Patrona został p. Janusz Trzepizur (olimpijczyk z Moskwy).


 

W sali gimnastycznej spotkali się reprezentanci swoich klas oraz wyróżnieni w przeróżnych konkursach i zawodach uczniowie. Nagrody wręczane były przez zaproszonych gości –min. przez p.Rafała Tkacza - przedstawiciela Rady Rodziców. A w tym roku były to puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe, medale Aktywna Szkoła oraz znaczki olimpijskie z Pekinu. Nagrody rzeczowe zostały ufundowanie przez Radę Rodziców.
Spójrzcie na prezentację przygotowaną na tę okazję przez p. Katarzynę Miernicką, aby zapoznać się z laureatami konkursów. Zapraszamy również do galerii wyróżnionych – po kliknięciu w tym miejscu. Brawa dla nagrodzonych!

Nie mogło oczywiście zabraknąć występów artystycznych. Zgromadzonym muzycznie czas umilali: Tymon Rajwa i Marysia Mykita w przepięknych aranżacjach.


 


Uroczystość w Dużej Dwójce została zorganizowana przez wicedyrektor ds. sportu – p. Iwonę Amrogowicz, poprowadził ją p. Patryk Komar, wszystkie prezentacje, które mogliście w tym opracowaniu obejrzeć przygotowała p. Katarzyna Miernicka, a za nagłośnienie odpowiadał p. Piotr Kraus.
 
 
                                                                                                                               opracowanie: Iwona Amrogowicz
 


FotoFotoFoto
  
 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS