Grono Pedagogiczne
 
 




.:FOTO: fotomila.pl

Język polski:

  • mgr Kamila Bisaga
  • mgr Katarzyna Calicka
  • mgr Patrycja Gabor-Pfitzner
  • mgr Joanna Krasnodębska
  • mgr Anna Milejska
  • mgr Edyta Szymczyna-Zima

Język angielski:

  • mgr Angelika Cejmer-Tyrała
  • mgr Katarzyna Król
  • mgr Adrian Lewandowski - administracja strony: adi.lewandowski@tlen.pl
  • mgr Katarzyna Majchrzak
  • mgr Agnieszka Melnarowicz
  • mgr Alicja Ślusarczyk
Język niemiecki:
  • mgr Bernadeta Kinder
Język francuski:
  • mgr Iwona Popielska
Język rosyjski:
  • mgr Anna Milejska
Muzyka:
  •  mgr Małgorzata Łyko-Szczygieł

Plastyka:

  • mgr Jolanta Baudisz
  • mgr Katarzyna Miernicka
Historia:
  • mgr Joanna Kotowska
  • mgr Małgorzata Marcinkiewicz
Wiedza o społeczeństwie:
  • mgr Małgorzata Majchrzak-Blicharz
Przyroda:
  • mgr Izabela Burdziąg
  • mgr Beata Wojciechowska-Szulecka

Geografia:

  • mgr Ewa Wąsowska
Biologia:
  • mgr Izabela Burdziąg
  • mgr Małgorzata Majchrzak-Blicharz

Chemia:

  • mgr Dorota Kutrowska

Fizyka:

  • mgr Urszula Żarska
Matematyka:
  • mgr Ewa Elias
  • mgr Karolina Filistyńska
  • mgr Joanna Nieschwietz
  • mgr Anita Raźniewska
  • mgr Piotr Sokołowski
  • mgr Piotr Sola
  • mgr Justyna Wolska

Informatyka:

  • mgr Robert Elias
  • mgr Joanna Nieschwietz
  • mgr Anita Raźniewska

Technika:

  • mgr Krzysztof Ostrowski

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Iwona Amrogowicz - zakładka sport: iwonaamrogowicz@tlen.pl
  • mgr Magdalena Czech
  • mgr Łukasz Dabbachi
  • mgr Aleksandra Kleszcz
  • mgr Patryk Komar
  • mgr Dariusz Kopczyński
  • mgr Grzegorz Kozdraś
  • mgr Katarzyna Miernicka
  • mgr Paweł Nowicki
  • mgr Mirosław Śnigórski
  • mgr Bogusława Westenholz

Religia:

  • mgr Sylwia Hoszowska
  • mgr Tomasz Koralewski
  • dr Magdalena Rynkal
  • ks. Rudolf Świerc
Edukacja wczesnoszkolna:
  • mgr Iwona Adamczyk
  • mgr Barbara Antosik
  • mgr Grażyna Danielko
  • mgr Urszula Długosz
  • mgr Emilia Grzywa
  • mgr Beata Kachny
  • mgr Bożena Kęs
  • mgr Katarzyna Maj
  • mgr Elżbieta Raczkowska
  • mgr Beata Trenczek
  • mgr Marzena Trojanowska
  • mgr Dominika Waluś
  • mgr Hanna Wiśniewska

Świetlica:

  • mgr Urszula Jonczyk
  • mgr Alena Korczyńska
  • mgr Marzanna Najbar
  • mgr Roman Stelmaszyk
  • mgr Alina Ślusarczyk
  • mgr Małgorzata Stochmal-Lewandowska
  • mgr Jolanta Tańska-Mende
  • mgr Bernardyna Walczak
  • mgr Beata Wojciechowska-Szulecka

Pedagog:

Psycholog:

  •  mgr Anna Nawrocka
Terapia pedagogiczna:
  • mgr Siglinda Piechota
Logopeda:
  • mgr Jolanta Baudisz
  • mgr Marta Kujawa

Biblioteka:

  • mgr Małgorzata Balwierczak
  • mgr Aneta Rozenbajger
  • mgr Jolanta Tańska-Mende
Nauczyciele wspomagający:
  • mgr Anna Ilska-Pansa
  • mgr Urszula Jonczyk
  • mgr Marta Kujawa
  • mgr Bożena Laskowska
  • mgr Maja Piątek
  • mgr Katarzyna Pietrzyk
  • mgr Agnieszka Stojakowska-Litwin
  • mgr Joanna Stuwa
  • mgr Ewa Tarka
  • mgr Magdalena Vandeginste
  • mgr Kamila Wójcik
  
 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS