|
|
Piłeczka palantowa Dziewcząt szkoły podstawowe
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik
|
Ranking
|
1
|
Kamińska Ola
|
SP
|
32,20
|
1
|
2
|
Ranecka Kamila
|
SP
|
28,80
|
2
|
3
|
Mederska Monika
|
SP
|
25,30
|
3
|
4
|
Burzyńska Wiktoria
|
SP
|
23,20
|
4
|
5
|
Stańczyk Eliza
|
SP
|
22,00
|
5
|
6
|
Downarowicz Martyna
|
SP
|
20,50
|
6
|
7
|
Swierc Wiktoria
|
SP
|
17,80
|
7
|
8
|
Jerczyńska Magda
|
SP
|
17,70
|
8
|
9
|
Mierzwińska Alicja
|
SP
|
17,10
|
9
|
10
|
Zadylak Kamila
|
SP
|
16,30
|
10
|
11
|
Smoczyńska Anna
|
SP
|
12,00
|
11
|
12
|
Downarowicz Hanna
|
SP
|
8,00
|
12
|
W dal Dziewcząt szkoła podstawowa
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik (cm)
|
Ranking
|
1
|
Kamińska Ola
|
SP
|
411
|
1
|
2
|
Ranecka Kamila
|
SP
|
367
|
2
|
3
|
Burzyńska Wiktoria
|
SP
|
342
|
3
|
4
|
Downarowicz Martyna
|
SP
|
314
|
4
|
5
|
Stańczyk Eliza
|
SP
|
313
|
5
|
6
|
Mierzwińska Alicja
|
SP
|
295
|
6
|
7
|
Mederska Monika
|
SP
|
289
|
7
|
8
|
Jerczyńska Magda
|
SP
|
270
|
8
|
9
|
Swierc Wiktoria
|
SP
|
262
|
9
|
10
|
Zadylak Kamila
|
SP
|
250
|
10
|
11
|
Smoczyńska Anna
|
SP
|
223
|
11
|
12
|
Downarowicz Hanna
|
SP
|
198
|
12
|
40 m Dziewcząt szkoła podstawowa
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik
|
Ranking
|
1
|
Kamińska Ola
|
SP
|
5,56
|
1
|
2
|
Downarowicz Martyna
|
SP
|
6,13
|
2
|
3
|
Mierzwińska Alicja
|
SP
|
6,21
|
3
|
4
|
Ranecka Kamila
|
SP
|
6,26
|
4
|
5
|
Jerczyńska Magda
|
SP
|
6,45
|
5
|
6
|
Mederska Monika
|
SP
|
6,51
|
6
|
7
|
Burzyńska Wiktoria
|
SP
|
6,59
|
7
|
8
|
Swierc Wiktoria
|
SP
|
6,66
|
8
|
9
|
Stańczyk Eliza
|
SP
|
6,69
|
9
|
10
|
Zadylak Kamila
|
SP
|
6,94
|
10
|
11
|
Smoczyńska Anna
|
SP
|
7,29
|
11
|
12
|
Downarowicz Hanna
|
SP
|
8,42
|
12
|
600 m Dziewcząt szkoła podstawowa
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik
|
Ranking
|
1
|
Kamińska Ola
|
SP
|
2,00.0
|
1
|
2
|
Downarowicz Martyna
|
SP
|
2,13.0
|
2
|
3
|
Stańczyk Eliza
|
SP
|
2,27.0
|
3
|
4
|
Ranecka Kamila
|
SP
|
2,31.0
|
4
|
5
|
Jerczyńska Magda
|
SP
|
2,33.0
|
5
|
6
|
Mederska Monika
|
SP
|
2,36.0
|
6
|
7
|
Mierzwińska Alicja
|
SP
|
2,45.0
|
7
|
8
|
Swierc Wiktoria
|
SP
|
2,49.0
|
8
|
9
|
Smoczyńska Anna
|
SP
|
2,57.0
|
9
|
10
|
Zadylak Kamila
|
SP
|
3,08.0
|
10
|
11
|
Downarowicz Hanna
|
SP
|
4,00.0
|
11
|
12
|
Burzyńska Wiktoria
|
SP
|
DNF
|
BW
|
Piłeczka palantową Chłopców szkoły podstawowe
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik
|
Ranking
|
1
|
Koblak Cezary
|
SP
|
48,0
|
1
|
2
|
Kościelak Jacek
|
SP
|
41,5
|
2
|
3
|
Zabłocki Damian
|
SP
|
41,0
|
3
|
4
|
Kozłowski Mateusz
|
SP
|
37,0
|
4
|
5
|
Wach Mikołaj
|
SP
|
37,0
|
5
|
6
|
Gabrysz Sebastian
|
SP
|
36,0
|
6
|
7
|
Płotka Kacper
|
SP
|
35,5
|
7
|
8
|
Urbańczyk Maciej
|
SP
|
34,0
|
8
|
9
|
Socha Patryk
|
SP
|
33,5
|
9
|
10
|
Ziemba Wojciech
|
SP
|
33,5
|
10
|
11
|
Grabiszewski Robert
|
SP
|
33,0
|
11
|
12
|
Zmysłowski Kacper
|
SP
|
32,0
|
12
|
13
|
Król Mikołaj
|
SP
|
31,5
|
13
|
14
|
Kukla Damian
|
SP
|
31,0
|
14
|
15
|
Karoń Jakub
|
SP
|
27,0
|
15
|
16
|
Tomczuk Szymon
|
SP
|
26,5
|
16
|
17
|
Muszyński Rafał
|
SP
|
26,5
|
17
|
18
|
Walkiewicz Konrad
|
SP
|
25,5
|
18
|
19
|
Sładkowski Kacper
|
SP
|
25,5
|
19
|
20
|
Barański Łukasz
|
SP
|
24,0
|
20
|
21
|
Świątek Krzysztof
|
SP
|
18,0
|
21
|
22
|
Skrzynkowski Piotr
|
SP
|
15,0
|
22
|
W dal Chłopców szkoła podstawowa
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik (cm)
|
Ranking
|
1
|
Kozłowski Mateusz
|
SP
|
413
|
1
|
2
|
Kościelak Jacek
|
SP
|
387
|
2
|
3
|
Zabłocki Damian
|
SP
|
384
|
3
|
4
|
Płotka Kacper
|
SP
|
376
|
4
|
5
|
Świątek Krzysztof
|
SP
|
363
|
5
|
6
|
Grabiszewski Robert
|
SP
|
352
|
6
|
7
|
Walkiewicz Konrad
|
SP
|
349
|
7
|
8
|
Karoń Jakub
|
SP
|
347
|
8
|
9
|
Tomczuk Szymon
|
SP
|
338
|
9
|
10
|
Muszyński Rafał
|
SP
|
335
|
10
|
11
|
Zmysłowski Kacper
|
SP
|
333
|
11
|
12
|
Koblak Cezary
|
SP
|
326
|
12
|
13
|
Urbańczyk Maciej
|
SP
|
324
|
13
|
14
|
Socha Patryk
|
SP
|
320
|
14
|
15
|
Barański Łukasz
|
SP
|
320
|
15
|
16
|
Sładkowski Kacper
|
SP
|
313
|
16
|
17
|
Kukla Damian
|
SP
|
305
|
17
|
18
|
Skrzynkowski Piotr
|
SP
|
296
|
18
|
19
|
Król Mikołaj
|
SP
|
290
|
19
|
20
|
Ziemba Wojciech
|
SP
|
290
|
20
|
21
|
Wach Mikołaj
|
SP
|
286
|
21
|
22
|
Gabrysz Sebastian
|
SP
|
272
|
22
|
40 m Chłopcy szkoły podstawowe
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik
|
Ranking
|
1
|
Płotka Kacper
|
SP
|
5,50
|
1
|
2
|
Kozłowski Mateusz
|
SP
|
5,70
|
2
|
3
|
Grabiszewski Robert
|
SP
|
5,78
|
3
|
4
|
Barański Łukasz
|
SP
|
5,79
|
4
|
5
|
Kościelak Jacek
|
SP
|
5,85
|
5
|
6
|
Walkiewicz Konrad
|
SP
|
5,92
|
6
|
7
|
Zabłocki Damian
|
SP
|
5,98
|
7
|
8
|
Ziemba Wojciech
|
SP
|
6,08
|
8
|
9
|
Zmysłowski Kacper
|
SP
|
6,12
|
9
|
10
|
Świątek Krzysztof
|
SP
|
6,20
|
10
|
11
|
Koblak Cezary
|
SP
|
6,20
|
11
|
12
|
Socha Patryk
|
SP
|
6,22
|
12
|
13
|
Tomczuk Szymon
|
SP
|
6,41
|
13
|
14
|
Urbańczyk Maciej
|
SP
|
6,50
|
14
|
15
|
Karoń Jakub
|
SP
|
6,51
|
15
|
16
|
Muszyński Rafał
|
SP
|
6,56
|
16
|
17
|
Skrzynkowski Piotr
|
SP
|
6,66
|
17
|
18
|
Kukla Damian
|
SP
|
6,69
|
18
|
19
|
Gabrysz Sebastian
|
SP
|
6,83
|
19
|
20
|
Wach Mikołaj
|
SP
|
6,90
|
20
|
21
|
Sładkowski Kacper
|
SP
|
6,91
|
21
|
22
|
Król Mikołaj
|
SP
|
7,05
|
22
|
1000 m Chłopców szkoły podstawowe
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Wynik
|
Ranking
|
1
|
Kościelak Jacek
|
SP
|
3,50.0
|
1
|
2
|
Grabiszewski Robert
|
SP
|
3,51.0
|
2
|
3
|
Koblak Cezary
|
SP
|
3,57.0
|
3
|
4
|
Sładkowski Kacper
|
SP
|
3,58.0
|
4
|
5
|
Płotka Kacper
|
SP
|
4,02.0
|
5
|
6
|
Kozłowski Mateusz
|
SP
|
4,10.0
|
6
|
7
|
Tomczuk Szymon
|
SP
|
4,11.0
|
7
|
8
|
Zabłocki Damian
|
SP
|
4,20.0
|
8
|
9
|
Skrzynkowski Piotr
|
SP
|
4,21.0
|
9
|
10
|
Muszyński Rafał
|
SP
|
4,25.0
|
10
|
11
|
Kukla Damian
|
SP
|
4,41.0
|
11
|
12
|
Karoń Jakub
|
SP
|
4,50.0
|
12
|
13
|
Socha Patryk
|
SP
|
5,12.0
|
13
|
14
|
Świątek Krzysztof
|
SP
|
5,26.0
|
14
|
15
|
Barański Łukasz
|
SP
|
5,28.0
|
15
|
16
|
Gabrysz Sebastian
|
SP
|
5,34.0
|
16
|
17
|
Król Mikołaj
|
SP
|
5,59.0
|
17
|
18
|
Walkiewicz Konrad
|
SP
|
DNS
|
BW
|
19
|
Ziemba Wojciech
|
SP
|
DNS
|
BW
|
20
|
Zmysłowski Kacper
|
SP
|
DNS
|
BW
|
21
|
Urbańczyk Maciej
|
SP
|
DNS
|
BW
|
22
|
Wach Mikołaj
|
SP
|
DNS
|
BW
|
Wyniki końcowe chłopców – szkoły podstawowe
|
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
1000 m
|
p. palant.
|
w dal
|
40 m
|
Suma
|
1
|
Kościelak Jacek
|
1
|
2
|
2
|
5
|
10
|
2
|
Kozłowski Mateusz
|
6
|
4
|
1
|
2
|
13
|
3
|
Płotka Kacper
|
5
|
7
|
4
|
1
|
17
|
4
|
Zabłocki Damian
|
8
|
3
|
3
|
7
|
21
|
5
|
Grabiszewski Robert
|
2
|
11
|
6
|
3
|
22
|
6
|
Koblak Cezary
|
3
|
1
|
12
|
11
|
27
|
7
|
Tomczuk Szymon
|
7
|
16
|
9
|
13
|
45
|
8
|
Socha Patryk
|
13
|
9
|
14
|
12
|
48
|
9
|
Karoń Jakub
|
12
|
15
|
8
|
15
|
50
|
10
|
Świątek Krzysztof
|
14
|
21
|
5
|
10
|
50
|
11
|
Muszyński Rafał
|
10
|
17
|
10
|
16
|
53
|
12
|
Barański Łukasz
|
15
|
20
|
15
|
4
|
54
|
13
|
Sładkowski Kacper
|
4
|
19
|
16
|
21
|
60
|
14
|
Kukla Damian
|
11
|
14
|
17
|
18
|
60
|
15
|
Gabrysz Sebastian
|
16
|
6
|
22
|
19
|
63
|
16
|
Skrzynkowski Piotr
|
9
|
22
|
18
|
17
|
66
|
17
|
Król Mikołaj
|
17
|
13
|
19
|
22
|
71
|
18
|
Walkiewicz Konrad
|
BW
|
18
|
7
|
6
|
BW
|
19
|
Zmysłowski Kacper
|
BW
|
12
|
11
|
9
|
BW
|
20
|
Urbańczyk Maciej
|
BW
|
8
|
13
|
14
|
BW
|
21
|
Ziemba Wojciech
|
BW
|
10
|
20
|
8
|
BW
|
22
|
Wach Mikołaj
|
BW
|
5
|
21
|
20
|
BW
|
OPRACOWANIE INFORMACJI: p. Joanna Dzido
|
|
| |