"Miniolimpijczyk 2014" - Międzyszkolne Zawody Sportowe

We wtorek 6 maja 2014r. drużyny z klasy Ic, IIb i IIIa pod opieką p. Beaty Trenczek, Urszuli Długosz i Beaty Kachny brały udział w Międzyszkolnych Zawodach Sportowych „Miniolimpijczyk 2014” w Chróścinie Opolskiej.

Dzieci z klas I i II startowały w pięciu konkurencjach, a klasy III dodatkowo jeszcze w dwóch. Konkurencje to: slalom – prowadzenie piłeczki tenisowej kijem hokejowym, wyścig z kozłowaniem mini piłki ręcznej, skoki z piłką siatkową między kolanami, toczenie piłki koszowej, wyścig skokami zajęczymi, skoki dodawane, wyścig z przeplotem przez szarfę i przewrotem w przód.

Drużyny z klasy Ic i IIb zajęły II miejsce. Dzieci otrzymały srebrne medale, a każda drużyna dyplom i puchar przechodni.

Drużyna z klasy IIIa zajęła I miejsce i zdobyła złote medale, dyplom i puchar przechodni.

W klasyfikacji generalnej zajęliśmy I miejsce i otrzymaliśmy dyplom i puchar.

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.

Skład drużyny klasy Ic: Hanna Kaniuka, Zuzanna Koblak, Paula Konfisz, Filip Kusz, Kajetan Picher, Natalia Radomska, Dawid Syposz, Wojciech Tkacz, Agata Trzaskowiska, Mikołaj Żyrek.

Skład drużyny klasy IIb: Amelia Brój, Anna Czercowy, Kamila Klimek, Wioletta Leśnik, Weronika Więcek, Jan Moryto, Jakub Tratkiewicz, Mateusz Urbanek, Robert Walecko, Adam Zulski.

Skład drużyny klasy IIIa: Agnieszka Barańska, Daria Bilińska, Paulina Gucwa, Wiktoria Haczkiewicz, Agnieszka Maciejewska, Mateusz Bonk, Adam Fąferko, Jan Harupa, Kamil Semczuk, Oliwier Sośnicki.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny, mgr Urszula Długosz, mgr Beata Trenczek
FOTO: mgr Beata Kachny, mgr Urszula Długosz, mgr Beata Trenczek