XIV Olimpiada Zdrowego Przedszkolaka

W dniu 15 maja 2014r. Szkoła Polskich Olimpijczyków „Dwójka” Opole oraz Przedszkole nr 21 wspólnie zorganizowali XIV Olimpiadę Zdrowego Przedszkolaka.

Odbył się przemarsz sportowców z przedszkoli nr 6,14, 21, 28, 42. Poczet flagowy, który wniósł flagę olimpijską tworzyli: Michalina Stelmaszyk z PP nr 14, Sylwia Kościelny z PP nr 21, Sylwester Domaracki z PP nr 28, Maciej Garbowski z PP nr 6. Apel olimpijski wygłosili Karolina Paciorek z PP nr 21 oraz Jan Gucwa z PP nr 21. Ślubowała w imieniu wszystkich młodych sportowców Dominika Kańtoch z PP nr 21.

Olimpiadę otworzyła pani dyrektor PP nr 21 Halina Skóra. Gośćmi honorowymi Olimpiady byli pani Katarzyna Zimoch dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu oraz pan Mirosław Śnigórski dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu.

Było wiele emocji, zabawy i śmiechu.

Klasyfikacja końcowa XIV Olimpiady Przedszkolaka:

I miejsce: Przedszkole Publiczne nr  6
II miejsce: Przedszkole Publiczne nr 42
III miejsca: Przedszkole Publiczne nr 14 oraz Przedszkole Publiczne nr 21
IV miejsce: Przedszkole Publiczne nr 28

Bardzo dziękujemy organizatorom i głównym pomysłodawcą olimpiady – Przedszkolu Publicznemu nr 21.

Zapraszamy za rok!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Roman Stelmaszyk