Sportowe sukcesy uczniów klasy IIb

Stanisław Saj z drużyną zajął II miejsce w turnieju piłki nożnej dla rocznika 2005. Miejsce rozgrywek: stadion „Raków” Częstochowa, 22 czerwca 2014r.

Bartosz Marynowicz zdobył II miejsce w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix Turniejów Szachowych 2013/2014 organizowanych przez Szkołę Szachową „Czarny Koń”.

Jakub Ziemiański i Adam Zulski uzyskali certyfikaty ukończenia kursu nauki pływania.

Stanisław Saj wraz z drużyną zdobył I miejsce w rozgrywkach piłki nożnej Deichmann Minimistrzostwa 2014.

Weronika Więcek i Daniel Stochmal uzyskali dyplomy za udział i osiągnięcia w Drużynowych Zawodach Lekkiej Atletyki dla Dzieci.

Stanisław Saj ze swoją drużyną zdobył I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Opola.

Andrzej Staniszewski zdobył II miejsce w kategorii wagowej 24kg o Grand Prix Mysłowic w Judo.

Stanisław Saj wraz z drużyną zajął III miejsce w turnieju piłki nożnej roczników 2004 – 2007 o Puchar Prezesa „ŁKS Groszmal Opole”.

Bartosz Marynowicz po raz kolejny sięgnął po puchar zajmując I miejsce w turnieju szachowym organizowanym przez szkołę szachową „Czarny Koń” o mistrzostwo Marca – Grand Prix nr 6.

Stanisław Saj zajął wraz z drużyną I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Olesna – rocznik 2005 oraz II miejsce w MOSiR Junior Cup 2014 – rocznik 2005.

Z kolei uczennica tej klasy – Weronika Więcek, zajęła II miejsce w Otwartym Turnieju Sumo o Mistrzostwo Klas Trzecich Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu - kategoria wagowa do 30 kilogramów.

Andrzej Staniszewski, uczeń klasy IIb zajął I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Judo – Silesia Cup oraz I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci „Bochnia 2013”.

Do kolejnych sportowych sukcesów uczniów klasy IIb należy dołączyć również III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej – Bolton Players Cup Roberta Walecko.

O pozostałych sukcesach uczniów klasy IIb możesz przeczytać we wcześniejszych wiadomościach w zakładce SPORT lub „na skróty” wskazując właściwy odnośnik poniżej:

Gratulacje!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz