Złoto dla naszych koszykarek

W dniu 6 lutego 2014r. w sali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu odbyły się eliminacje grupowe w mini koszykówce dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z PSP 1, PSP 9 o awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Nasze dziewczęta z kompletem zwycięstw awansowały do finału miejskiego.

Wyniki eliminacji:

• PSP 2 – PSP 1 (38:25)
  • PSP 2 – PSP 9 (32:26)

Finał miejski w mini koszykówce dziewcząt odbył się w PSP 24 w dniu 14 lutego 2014r.

W zawodach wzięły udział cztery najlepsze zespoły szkół podstawowych z miasta Opola: PSP 2, PSP 24, PSP 9 i gospodarz zawodów PSP 24.

Reprezentacja dziewcząt Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 wygrywając w pięknym stylu wszystkie swoje mecze wywalczyła złoty medal Mistrzostw miasta Opola w mini koszykówce i tym samym awansowała do rozgrywek wojewódzkich.

Wyniki finału:

• PSP 2 – PSP 9 (21:12)
  • PSP 2 – PSP 24 (25:15)
  • PSP 2 – PSP 15 (33:11)

Skład reprezentacji dziewcząt PSP 2: Angelika Rusin, Aleksandra Kamińska, Alicja Marynowicz, Paulina Mendel, Monika Mederska, Kamila Ranecka, Stefania Bejcar, Dominika Aleksandroff, Matylda Machała, Alicja Myśliwiec, Agata Brzozowska, Martyna Łopianiak, Ewa Kowalczyk (elim.), Tamara Stochmal (elim.), Wiktoria Burzyńska (elim.).

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Dariusz Kopczyński
FOTO: mgr Dariusz Kopczyński