Olimpijski Dzień Dziecka 2014

Dnia 4 czerwca 2014r. na stadionie „Odra Opole” przy współpracy „ECO”, MOSiR, Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, odbyły się zawody sportowe w ramach Olimpijskiego Dnia Dziecka.

W zawodach wzięło udział 16 szkól podstawowych. Reprezentacje szkół składały się z 12 uczniów, po dwóch z każdej klasy I – VI (chłopcy i dziewczynki).

Uczestnicy imprezy startowali w konkurencjach szybkościowo-zwinnościowych oraz rozgrywkach piłki nożnej.

Dodatkową atrakcją tej imprezy sportowej był honorowy gość – Kamil Bednarek, którego wszyscy mieli okazję na żywo zobaczyć i usłyszeć.

Uczniowie z naszej szkoły walczyli wspaniale we wszystkich konkurencjach, wszyscy świetnie się bawili. Do szkoły wróciliśmy z czekiem na 200 zł. i piłką.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Michał Stelmaszyk
OPIEKUNOWIE ZAWODÓW: mgr Michał Stelmaszyk, mgr Roman Stelmaszyk