Daniel Cieśla w Kadrze Polski dzieci

Brawo! Daniel Cieśla w Kadrze Polski 11-latków.

Sam Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, podpisał powołanie dla Daniela Cieśli na zgrupowanie reprezentacji Polski dzieci do lat 11.

Daniel jest uczniem klasy IVa. Już w poprzednich latach szkolnych dał nam się poznać jako bardzo dobry zawodnik piłki nożnej. Zdobył z drużyną szkolną wicemistrzostwo województwa w turnieju o puchar Tymbarku. Jako reprezentant naszej szkoły wystąpił z reprezentacją województwa złożoną z zawodników drużyny z Prudnika w turnieju finałowym Tymbarku w Gdyni. Na co dzień Daniel jest zawodnikiem ASD Gwardia Opole, trenującym także raz w tygodniu z zawodnikami Śląska Wrocław we Wrocławiu.

Gratulujemy i życzymy Danielowi, aby jego kariera potoczyła się tak jak kariera sportowa Roberta Lewandowskiego.

Na zdjęciu piłkarze z naszej szkoły, którzy cieszą się z sukcesu Daniela Cieśli i którzy chętnie z nim grają. To także dzięki nim Daniel mógł od pierwszej klasy brać udział w rozgrywkach szkolnych i podnosił swoje umiejętności ogrywając swoich kolegów i koleżanki w pojedynkach indywidualnych z piłką.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Roman Stelmaszyk
FOTO: mgr Roman Stelmaszyk