Grillowanie na pożegnanie

Dnia 22 czerwca 2016 r. uczniowie i rodzice klasy IVb wraz z wychowawcą p. Agnieszką Melnarowicz spotkali się po południu na boisku szkolnym na wspólnym grillowaniu kończącym rok szkolny 2015/2016.

Jednakże hasło „grill” było przede wszystkim pretekstem do tego, aby zwabić rodziców i przeprowadzić rywalizację sportową (jak przystało na uczniów szkoły Polskich Olimpijczyków) między uczniami, a ich rodzicami. Konkurencje były przeróżne między innymi: slalom, bieg z przeszkodami, rzuty piłka do kosza, przeciąganie liny itp. Rywalizacja była naprawdę ostra. Były konkurencje w których lepsi byli rodzice, a i takie, gdzie lepsi kazali się uczniowie. Po ciężkich zmaganiach sportowych była przerwa na pyszną grillowaną kiełbaskę, sałatki, ciacho i napoje. Konkurencje sportowe przeplatane były różnymi zabawami przy dźwiękach znanych przebojów: były tańce, podchody, zabawa w znikające krzesła itp. Przede wszystkim była świetna zabawa!

Dziękuję wszystkim rodzicom i uczniom klasy IVb za przygotowanie wspólnego spotkania i świetną atmosferę.

Szczególne podziękowania kieruję do Państwa Polińskich za pomysł na grillowanie i cały sprzęt do tego potrzebny. Panu Soboń za zrobienie fantastycznych zdjęć, a Panu Kraus za nagłośnienie.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz
FOTO: p. Marcin Soboń