Uroczystość podsumowania "Dni Nauki"

Podczas uroczystości podsumowania „Dni Nauki” wyróżniamy uczniów, którzy zwyciężyli w konkursach organizowanych w trakcie Dni Edukacji Wczesnoszkolnej, Dni Języka Angielskiego, Dni Języka Polskiego, Festiwalu Nauki, jak również w ważniejszych konkursach drugiego semestru roku szkolnego 2015/2016.

O „Dniach Nauki” mogliście już czytać na łamach naszej strony w miesiącu MAJU, a po kliknięciu w tym miejscu możecie zapoznać się z imionami i nazwiskami wszystkich zwycięzców w formie pliku .pdf.

Uroczystość odbyła się 9 czerwca w sali gimnastycznej szkoły.

Jest ona bardzo lubiana, gdyż na pewno przyjemnie być nagrodzonym nie tylko dyplomami i upominkami, ale również brawami i słowami uznania w obecności kolegów i koleżanek, rodziców, Dyrekcji i nauczycieli. Ilość nagrodzonych w poszczególnych blokach tematycznych świadczy o popularności konkursów w ramach „Dni Nauki”, gdzie każdy mógł z całą pewnością znaleźć coś dla siebie.

Brawa dla wszystkich wyróżnionych!

Oprócz wyróżnienia na środku sali gimnastycznej przybyłym czas umilały występy zespołu „Pluszaki” oraz „Wschodzące Gwiazdy” p. Elżbiety Raczkowskiej.

Uroczystość była jak zwykle prowadzona z dozą humoru przez p. Agnieszkę Melnarowicz, a nagłaśniana przez p. Piotra Kraus.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Grażyna Danielko, mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski