"Młody Literat" - XI Międzyszkolny Konkurs

„Hej, cześć, dzień dobry, dobry wieczór. Witam Cię, niezależnie kiedy to czytasz, w jakim momencie swojej drogi się znajdujesz, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, niezależnie od tego w co wierzysz albo jakie masz przekonania”.

Tymi słowami Aleksandra Orlikowska, uczennica klasy VIc, rozpoczęła swój list, w którym zachęcała czytelników do przeczytania książki Josteina Gaardera pt. „Świat Zofii”.

Praca wzięła udział w XI Międzyszkolnym Konkursie „Młody Literat” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 16 w Opolu. Na uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień 10 czerwca 2016 r. nasza uczennica odebrała dyplom za zajęcie drugiego miejsca.

Ogromnie się cieszymy, że w oczach jury zostały docenione niezwykła dojrzałość, ciekawe przemyślenia, wrażliwość autorki oraz lekkość pióra. Serdecznie gratulujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Kamila Bisaga