"Ćwierćlandia"

W roku szkolnym 2015/2016 klasa Ib brała udział w projekcie realizowanym w Młodzieżowym Domu Kultury pt. „Teatralne ABC”.

Zajęcia prowadzili p. Agata Bielecka, p. Martyna Migacz i p. Bogdan Żulewski.

Występ dla Rodziców pt.: „Ćwierćlandia”, był podsumowaniem całorocznej pracy dzieci. Scenariusz do spektaklu „Ćwierćlandia” powstał na podstawie bajki niemieckiej pisarki – „Cztery kolory Ziemi”. Życzliwość wobec siebie, tolerancja, współpraca w grupach były bardzo ważne podczas pracy. Każdy człowiek ma przecież swoje marzenia, wrażliwość i oczekiwania. Świat nie może być jednobarwny, gdyż byłby nudny. Życie musi mieć wszystkie barwy tęczy.

Po spektaklu dzieci otrzymały gromkie brawa, dyplomy i słodki poczęstunek. Było rodzinnie i miło!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz
FOTO: p. Agata Bielecka