"Katedra w oczach dziecka"

Uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z nie lada wyzwaniem. Przyswoili trudne treści historyczne i teologiczne i przystąpili do konkursu wiedzy o Katedrze Opolskiej.

11 maja odbyły się eliminacje szkolne i na ich podstawie do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się: Julia Gąsiorowska z klasy VIb, Oliwia Stefaniak z klasy VI b i Jan Chomontowicz z klasy Vc.

Po długich i żmudnych przygotowaniach 15 czerwca przyszedł czas na sprawdzenie swojej wiedzy.

U organizatora konkursu, czyli w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 w Opolu, troje naszych reprezentantów osiągnęło wysokie wyniki. Niestety nagrodzone były tylko trzy pierwsze miejsca.

I w tym miejscu miło mi poinformować, że Julia Gąsiorowska zajęła trzecie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Katedrze Opolskiej „Katedra w oczach dziecka”.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Sylwia Hoszowska
FOTO: mgr Sylwia Hoszowska