"Wiosenna łąka" w Zespole Szkół Specjalnych

Dnia 14 czerwca uczniowie klasy IIIc, pod opieką wychowawcy – p. Beaty Trenczek, p. dyr Grażyny Danielko, p. Emilki Grzywy pojechali odwiedzić swoich przyjaciół z Zespołu Szkół Specjalnych.

Spotkanie rozpoczęło się wspaniałą zabawą w kole ze śpiewem i pląsem. Później wszyscy wspólnie pracowali podczas warsztatów plastyczno-technicznych. Zajęcia odbywały się w grupach (każda z grup tworzyła inne elementy związane z wiosenną łąką). Po pracy odbył się piknik w plenerze – dzieci były bardzo zadowolone. Był również czas na zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Zwieńczeniem wspólnych zajęć było zebranie wykonanych przez grupy dzieci elementów, połączenie ich w całość i powstała piękna wspólna praca „Wiosenna łąka”, na której tle jej autorzy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Trenczek
FOTO: mgr Beata Trenczek