Uroczystość podsumowania Dni Patronów Szkoły 2023

1 grudnia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu obchodziła swoje imieniny, które świętowane były już po raz 78.

Należymy do grona tych szczęściarzy, którzy mogą na żywo spotkać się ze swoimi patronami.
Możemy też się pochwalić niemałą galerią olimpijską - zapraszamy do obejrzenia prezentacji poniżej
zawierającej najważniejsze informacje o olimpiadach, która była również prezentowana podczas lekcji
wychowawczych.

W tym roku zaproszony na uroczystość podsumowania Dni Patrona został p. Janusz Trzepizur -olimpijczyk z Moskwy oraz p. Bartłomiej Bonk - olimpijczyk z Pekinu i Londynu.

Spójrzcie na prezentację przygotowaną na tę okazję przez p. Katarzynę Miernicką, aby zapoznać się z laureatami konkursów. Zapraszamy również do galerii wyróżnionych. Brawa dla nagrodzonych!

Nie mogło oczywiście zabraknąć występów artystycznych. Zgromadzonym muzycznie czas umilali
występami wokalnymi Antonina Malinowska 6d i Franciszek Werner 7b z akompaniamentem p. Krzysztofa Odoja, występami tanecznymi: Hanna Baklarz 6a, Wiktoria Sędłak 8a, Maja Ślęzak 6a, Matylda Podhorodecka 6a, Valeriia Kriuchkova 5a.

Uroczystość w Dużej Dwójce została zorganizowana i prowadzona przez wicedyrektor ds. sportu – p. Iwonę Amrogowicz, wszystkie prezentacje, które mogliście w tym opracowaniu obejrzeć przygotowała p. Katarzyna Miernicka, oprawa fotograficzna p. Izabela Burdziąg, a za nagłośnienie odpowiadał p. Piotr Kraus.

Opracowanie: Iwona Amrogowicz