Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego województwa opolskiego w r. szk. 2022/23

FotoFoto

Z radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła trzecie miejsce w Współzawodnictwie Szkół Podstawowych województwa opolskiego w kategorii Igrzyska Dzieci w roku szkolnym 2022/23

Uczniowie razem z nauczycielami
wychowania fizycznego uczestniczyli w gal , gdzie odebrali pamiątkowy
puchar oraz dyplom. To niezwykłe osiągnięcie świadczy o zaangażowaniu naszych uczniów i ich nieustannym wysiłku na boiskach i arenach sportowych.

Dziękujemy wszystkim naszym utalentowanym uczniom za ich determinację i
poświęcenie, nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie, a rodzicom i wszystkim nauczycielom w szkole za wsparcie.

Mamy nadzieję, że
nasze osiągnięcia sportowe będą inspiracją dla kolejnych pokoleń młodych sportowców, uczniów szkoły Polskich Olimpijczyków. Razem tworzymy szkołę, która nie tylko rozwija umysły, ale także kształtuje charaktery i umiejętności sportowe naszych uczniów.

Opracowanie: p Iwona Amrogowicz