Życzliwość ma moc!

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (bo tak brzmi pełna nazwa tego święta) przypada 21 listopada.

Nasza szkoła również przyłączyła się do obchodów tego dnia. Nauczyciele współorganizujący kształcenie zorganizowali konkurs fotograficzny pt.: „Życzliwość w kadrze”, każda z klas otrzymała białe paseczki, na których zadaniem uczniów było zapisać „z czym kojarzy się życzliwość”. Ostatecznym efektem „białych paseczków” jest długi łańcuch papierowy, który przyozdobił naszą szkolną choinkę w holu głównym.

Najbardziej życzliwą klasą okazała się 6B, których zapiski były najciekawsze i bardzo kolorowe – ich fragment łańcucha wyróżnia się na tle pozostałych.

Ponadto uczniowie poniedziałek przywitali w barwach żółtych i pomarańczowych, na korytarzach można było natknąć się na „zrywki” z dobrym słowem – w skrócie w naszej szkole zrobiło się tego dnia bardzo życzliwie.

I pozostaje mieć nadzieję, że zostanie już tak na zawsze!