Apel podsumowujący drugi semestr 2021/2022 w klasach IV - VIII
 
 
Apel podsumowujący sukcesy uczniów Dużej Dwójki w drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 odbył się w poniedziałek 20 czerwca.

Uroczystość odbyła się w dwóch częściach w sali sportowej szkoły. Wyróżnialiśmy na niej tych, którzy zwyciężali w konkursach organizowanych w trakcie Dni Języka Polskiego, Festiwalu Nauki, Dni Języka Angielskiego, jak również w innych ważniejszych konkursach. Oprócz sukcesów dydaktycznych mamy również wiele sportowych, także obok wspomnianych wyżej uczniów, stanęli również Ci, którzy wsławiali imię naszej szkoły w zawodach sportowych.

O większości czytaliście już na łamach naszej strony, ale pełne zestawienie znajdziecie również tutaj klikając poniżej:

Liczba uczniów nagrodzonych obydwu budynkach naszej szkoły jest imponująca. Cieszy zatem fakt, iż można być nagrodzonym nie tylko dyplomami i upominkami, ale również brawami i słowami uznania w obecności kolegów i koleżanek, rodziców, Dyrekcji i nauczycieli.Brawa dla wszystkich wyróżnionych! Dziękujemy również Lenie Książek, Tymonowi Rajwie oraz Marysi Mykita za uatrakcyjnienie apelu swoimi wokalnymi występami.

Uroczystość prowadzona była przez p. Justynę Wolską oraz p. Iwonę Amrogowicz, a za nagłośnienie odpowiadał p. Piotr Kraus.

Niestety ze względu na usterkę sprzętu fotograficznego zwracamy się do Państwa z prośbą o przesyłanie zdjęć grupowych nagrodzonych na apelu uczniów, celem upamiętnienia tej uroczystości. Wszystkim tym z Państwa, którzy już to zrobili bardzo dziękujemy! Adres do przesyłania: adi.lewandowski@tlen.pl . Wybrane zdjęcia uzupełniane będą w galerii poniżej.


Opracowanie: mgr Adrian Lewandowski, mgr Justyna Wolska, mgr Iwona Amrogowicz, rodzice i nauczyciele obecni w trakcie apelów


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
  
 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS