Złota Szkoła NBP II edycji 2021/2022

Po raz pierwszy jesteśmy w gronie szkół – liderów edukacji ekonomicznej w Polsce!

Gratulacje i podziękowania kierujemy do uczniów 7a – członków naszej Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej w składzie: Łukasz Brandys, Blanka Chętnicka, Szymon Cieślak, Nikola Niemirowska, Alan Mołodecki, Mikołaj Rapp, Bartosz Szczepański, Julia Urbanek, Natalia Węgrzynowska i Helena Zapotoczna.

Program „Złote Szkoły NBP” to ogólnopolski program popularyzujący wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych. Ideą Programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów oraz rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i prospołecznych.

Temat przewodni II edycji brzmiał: Bezpieczni w finansach osobistych.
W ramach realizacji projektu musieliśmy wykonać trzy zadania: warsztat uczniowski, lekcję z ekonomią i debatę panelową.

Opracowanie: mgr Patrycja Gabor