Wracamy do szkoły!

W pierwszej chwili radość, a zaraz potem obawy. Jak to będzie?

Sprawdzanie planu, pakowanie zeszytów, podręczników i ten niepokój. Jaki będzie ten pierwszy, po tak długim czasie, dzień w szkole? Jakie będą moje relacje z koleżankami i kolegami? Jak powitają nas nauczyciele?

I tu jakże miła, niespodzianka!

Pierwszy dzień to dzień bez podręczników, zeszytów, notatek, dzwonków. Bez tego wszystkiego co się ze szkołą kojarzy. To dzień integracji.

Witał nas baner „Jak miło Cię widzieć ponownie”

Spotkaliśmy się w salach z wychowawcami – dzień zapowiadał się wyjątkowo atrakcyjnie. Nauczyciele przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji. Po pierwsze rozmawiamy, poznajemy się siebie na nowo, razem się bawimy, rozwiązujemy zagadki, kalambury. Aktywnie, na sportowo spędzamy wspólnie czas na Bolko, boisku. Wspólnie tworzymy plakat i rozmawiamy, rozmawiamy…

Ten dzień wszystkim na uświadomił jak dobrze być razem, jak ważny jest bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Teraz bez obaw wszyscy przystępujemy do wypełnienia swoich szkolnych obowiązków.

Zapraszamy do galerii zdjęć – po kliknięciu w tym miejscu.

Opracowanie: mgr Małgorzata Balwierczak, wychowawcy klas IV – VII