Kawiarenka Literacka

Ach, co to była za środa! Zapach słodkich pyszności ciągnął się aż od parteru szkoły i prowadził wprost do biblioteki szkolnej.

Wskazówką dla osób z katarem (w końcu mamy sezon na przeziębienia…), które nie dały się uwieść tej słodkiej woni mógł być tłum za którym należało podążać, bo w tym dniu wszyscy chcieli zajrzeć do bibliotecznej Kawiarenki Literackiej.

Swoje cukierenki otworzyło… uwaga, uwaga… 42 uczniów! I ten oto przepyszny sposób zdobyliśmy 1222 zł, za które zakupiliśmy 60 książek. Dziękujemy serdecznie każdemu, kto przyczynił się do tego sukcesu!

Uczniowie, którzy przygotowali słodkości: Antek Dubikowski, Dominik Kawa, Nadia Garbarczyk, Hania Stępień, Oliwia Tracz, Sebastian Biernat, Paulina Domagała, Dominika Jura,Hania Kaniuka, Kinga Rajwa, Nikola Szukalska, Ania Zienkiewicz, Dominika Drożdż, Emilka Śmigiel, Pola Jurkowska, Lena Sięka, Kuba Baklarz, Hania Calicka, Ala Midura, Oliwia Strzelecka, Lena Miążek, Julia Glapiak, Oskar Mazur, Maks Kapuściński, Bartek Szukalski, Tymek Sitkowski, Lena Konfisz, Sasza Korniaaka , Jagna Maślak, Ola Pasternak, Kinga Ciechanowicz, Madzia Marciniak, Emilia Kałuska, Oliwia Bończuk, Ola Drzazga, Zuzia Bialik, Hania Sabat, Nina Janowska, Oliwia Nowacka, Zosia Czarnik, Zosia Mika, Kasia Mika.

Jeszcze raz dziękujemy uczniom i oczywiście ich rodzicom.

FotoFoto