„Opole w rytmie życzliwości”

21 listopada o godzinie 9:00 w opolskim ratuszu, w sali im. Karola Musioła odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Opole w rytmie życzliwości”.

Konkurs miał za zadanie promować właściwe zachowania i postawy związane z życzliwością wśród mieszkańców Miasta Opola sprzyjające szeroko rozumianej integracji m.in. z osobami niepełnosprawnymi i seniorami.

Wśród laureatów głównych nagród znaleźli się nasi uczniowie:

Katarzyna Kołacha z klasy 6b

i Szymon Gąsienica z klasy 7c.

Oprócz nich swoje prace wykonali również: Aleksandra Pobierowska z klasy 7a, Karol Biś z klasy 7b oraz Emil Wróbel z klasy 7c.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, że mogli reprezentować naszą szkołę, laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: mgr Katarzyna Miernicka