„Dzień Życzliwości”

W naszej szkole 21 listopada obchodziliśmy „Dzień Życzliwości”.

Ten jesienny poranek był wyjątkowy. Uśmiechem i pozdrowieniami witali się uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszyscy z radością przypinali sobie kolorowe „Buzie Życzliwych”.

Koło pokoju nauczycielskiego była wystawiona „Skrzynka miłych wieści”. Uczniowie już kilka dni wcześniej mogli do niej wrzucać miłe liściki, które w tym szczególnym dniu trafiały do swoich adresatów.

Na korytarzu można było znaleźć karteczki z miłymi zwrotami, które po przeczytaniu wywoływały uśmiech na twarzy.

Pojawiło się też duże Drzewo Życzliwości z kolorowymi liśćmi dobrych słów.

W klasach odbyło się głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia. Wybrane osoby zostały nagrodzone dyplomem oraz paczkami pełnymi prezentów, które wręczała osobiście Pani Wicedyrektor Justyna Wolska oraz Pani mgr Kamila Wójcik, która nad wszystkim czuwała.

Pozytywna energia, którą przekazaliśmy innym, na pewno powróci do nas ze zdwojoną siłą.

Życzymy Wszystkim więcej optymizmu, serdecznego spojrzenia na drugiego człowieka, uśmiechu i radości!

Pamiętajmy, że „uprzejmość jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi!”.

Opracowanie: mgr Katarzyna Pietrzyk

FotoFoto