Warsztaty w Wojewódzkim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Opolu

19 kwietnia uczniowie klas 8 w ramach zajęć z doradztwa zawodowego  uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu.

Warsztaty z sześciu branż i zdobycie wiedzy o potencjalnym zawodzie – to cel siódmej edycji warsztatów orientacji zawodowej. Uczniowie mogli zapoznać się z specyfiką pracy  malarza, tapeciarza, logistyka, mechanika samochodowego, fryzjera, cukiernika, kucharza czy pracownika drukarni. Mieli również możliwość  porozmawiania z pracodawcami, którzy promowali swoje firmy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Informacje o tym wydarzeniu pod linkiem:

opracowanie: Anna Ilska-Pansa

FotoFoto