Międzyszkolny Festiwal piosenki zimowej i świątecznej

12 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wystąpili na Międzyszkolnym Festiwalu piosenki zimowej i świątecznej, który jak co roku odbywał się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Opolu.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Marysia Mykita, Hania Wawrzyniak, Pola Jurkowska i Filip Kowol. Wokaliści zmagali się z konkurencją w kategorii klas IV – VIII, a przyznać trzeba, że poziom był naprawdę wysoki.

Podkreślić należy też fakt, że dla Hani, Poli i Filipa był to debiut na tego typu konkursie i niezmiernie cieszy, że cała trójka otrzymała drugie miejsce.

Marysia Mykita pięknie wyśpiewała pierwsze miejsce!

Grupę przygotowała Pani Małgorzata Łyko-Szczygieł i to ona (jak przyznała) odczuwa ogromną dumę ze swoich podopiecznych.

Życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: mgr Małgorzata Łyko-Szczygieł