Ogólnopolski Tydzień Kariery w Staszicu

17 października 2023 r. uczniowie  klas ósmych w ramach obchodów  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, uczestniczyli  w wielu ciekawych zajęciach warsztatowych, zorganizowanych przez Zespół Szkół Zawodowych  im. Stanisława Staszica  w Opolu.

Nasi uczniowie mogli poznać sekrety pracy chemika, grafika komputerowego, sprawdzić swoje umiejętności językowe oraz skorzystać z usług przyszłych fryzjerów, odwiedzili pracownię agrobiznesu i energii odnawialnej. Była również chwila relaksu podczas, której uczniowie brali udział w grach zespołowych i ćwiczyli na siłowni. Uczniowie dowiedzieli się również o szerokiej ofercie szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Opracowanie: p. Anna Ilska-Pansa, p. Izabela Burdziąg