Warsztaty Profilaktyczne "Archipelag Skarbów" - relacja

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE "ARCHIPELAG SKARBÓW"
    19 i 20 września w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczniów klas 8. Były to warsztaty w ramach programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów.
     Poprzez ciekawe aktywności, intrygujące zadania, program wzbudził u młodzieży refleksję nad ważnymi wartościami oraz nad stylem życia, zachęcał uczestników programu do zachowań prozdrowotnych i wprowadzania konkretnych pozytywnych zmian w swoim postępowaniu.
   Trenerzy programu przeprowadzili też spotkanie dla rodziców oraz dla kadry pedagogicznej, gdzie poruszaliśmy kwestie związane z dojrzewaniem i ważną rolą dorosłych w życiu młodego człowieka.

opracowała Lucyna Makowska