Radosny Czas Świąt

17 grudnia uczniowie klas czwartych wzięli udział w imprezie szkolnej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zorganizowały ją p. Magdalena Czech i p. Joanna Krasnodębska.

Uczniowie poczuli magię świąt i wspaniale poradzili sobie z przygotowanymi dla nich konkurencjami, wśród których było lepienie pierogów, wykonanie prezentu dla wychowawcy, nakrywanie do stołu, napisanie listu do Mikołaja czy rysowanie bałwanka z zamkniętymi oczami.

W tym samym czasie pozostali czwartoklasiści pod opieką wychowawców wykonali łańcuchy na choinkę oraz plakaty świąteczne.

Następnie każda z klas czwartych spotkała się z Mikołajem, który obdarował uczniów słodkimi upominkami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w oddzielnej galerii (po kliknięciu w tym miejscu) oraz wysłuchania kolędy w wykonaniu uczennicy klasy 7e Aleksandry Mastalerz poniżej.

Opracowanie: mgr Joanna Krasnodębska