„Życzenia dla Ojczyzny” - konkurs literacki

Już niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku mija już 230 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: „Wiwat Król! Wiwat Sejm! Wiwat wszystkie Stany!”

W tym roku obchodzimy tę uroczystość w nieco innych okolicznościach, dlatego postanowiłyśmy ogłosić szkolny konkurs literacki na „Życzenia dla Ojczyzny”, aby w niecodzienny sposób uczcić święta majowe.

Zadanie konkursowe polega na zredagowaniu życzeń dla naszej Ojczyzny - mogą przyjąć formę wiersza, listu, kartki pocztowej.

Pracę konkursową prześlij na adres: patrycja_gabor@o2.pl do 4 maja 2021 r.

Na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody, a na wszystkich uczestników niespodzianki po powrocie do szkoły. Najlepsze prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej.