Carpe diem - warsztaty matematyczno-polonistyczne dla uczniów klas ósmych

Uwaga rodzice
uczniów klas ósmych

„Carpe diem – warsztaty matematyczno-polonistyczne
dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych Miasta Opola”.

Termin:

• 16 listopada 2019 r. – 4 kwietnia 2020 r. – dwa razy w miesiącu: co 2 tygodnie w blokach 3-godzinnych od 9:30 – 12:45 (1,5h języka polskiego oraz 1,5h matematyki) z przerwą między zajęciami.

Miejsce:

• Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX.

Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele posiadający uprawnienia egzaminatorów OKE.

Do dyspozycji uczestników programu będą: sale multimedialne, materiały edukacyjne i piśmiennicze.

Harmonogram zajęć zostanie przesłany do szkoły.

Wypełnioną przez rodziców deklarację (do pobrania w tym miejscu) należy złożyć u wychowawców lub nauczycieli przedmiotów – język polski, matematyka do 23 października br.

Koordynatorem szkolnym jest p. Justyna Wolska.