Wielki sukces naszych uczennic w lekkoatletce!

W dniach 9-10 czerwca w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Festiwal Sporu Szkolnego w  Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt (dyscypliny: bieg na 60 m., skok wzwyż, bieg na 600 m.).

Nasze Mistrzynie Województwa w składzie: Julia Domnik (z klasy 7b), Aniela Mrożek (z klasy 6a), Iga Cerkowniak (z klasy 6a), Aleksandra Janikowska (z klasy 7a), Jagoda Górska (z klasy 5a), Alicja Juścińska (z klasy 4a) – zaprezentowały się z jak najlepszej strony, bijąc wiele rekordów życiowych.

Świetne starty podopiecznych p. Patryka Komara i p. Małgorzaty Janas zaowocowały siódmym miejscem w klasyfikacji końcowej uzyskując wynik 1447 pkt. W zawodach wzięły udział reprezentantki z 15 województw.

Warto zaznaczyć, że Julia Domnik została najlepszą zawodniczką zawodów kończąc je z wynikiem 486 pkt.

Gratulujemy wspaniałych wyników zawodniczkom oraz trenerom!

Sponsorami wyjazdu była Rada Rodziców oraz Szkolny Związek Sportowy.

Opracowanie: mgr Iwona Amrogowicz, mgr Patryk Komar