Turniej piłki ręcznej

W ramach VII edycji Mini Handball Ligi dla dzieci czwartych klas szkół podstawowych odbyły się dwie rundy rozgrywek w dniach: 31 maja i 14 czerwca.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 wygrała wszystkie spotkania w swojej grupie.

Walczyliśmy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 33 Opole, Publiczną Szkołą Podstawową nr 31 Opole, Publiczną Szkołą Podstawową nr 1 Opole.

W dniu 21 czerwca kolejny raz na hali przy ul. Kowalskiej 2 w Opolu odbył się finał turnieju, gdzie po zaciętej walce zajęliśmy ostatecznie trzecie miejsce, ustępując Akademii Gladiator i Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Grodkowie.

Skład naszych piłkarzy ręcznych: Krzysztof Woldański, Marcin Hajt, Antoni Frączek, Łukasz Polak, Dawid Aleksandroff, Maciej Zawadzki, Aleksander Biskup, Artur Janczak, Jakub Grabiński, Szymon Słoński, Tymon Rajwa oraz uczniowie klas drugich: Cezary Flis i Paweł Buchcic.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika naszej drużyny otrzymał Marcin Hajt, a najlepszym strzelcem całego turnieju został Krzysztof Woldański!

Wszyscy chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i strój sportowy.

Organizatorem turnieju była Opolska Akademia Piłki Ręcznej Orzeł Opole.

Wielkie gratulacje!

Opracowanie: mgr Magdalena Czech