Kolejne sukcesy w akrobatyce powietrznej na aerial hoop

Julia Urbanek uczennica naszej szkoły klasy 6a w przeciągu ostatnich trzech miesięcy potwierdziła dwukrotnie swoją znakomitą formę oraz umiejętności w akrobatyce powietrznej na aerial hoop.

• 30 marca 2021 r. podczas festiwalu Zakręceni Na Taniec FLY organizowanym przez Grupa Festiwale wytańczyła w powietrzu:

I miejsce w kategorii aerial silk/aerial hoop solo 12 lat średniozaawansowani

• Z kolei w ostatni weekend maja (30 maja 2021 r.) podczas Faza FLY zdobyła:

I miejsce w kategorii aerial hoop/aerial silk solo 12-15 lat średniozaawansowani.

Ponadto jurorzy zawodów przyznali Julii nagrodę Grand Prix Faza FLY za jej występ, choreografię, przekaz i wyrażone emocje.

Julia na co dzień trenuje w  Ramadzie w Opolu – Ramada Aerial Arts – Szkoła Akrobatyki Powietrznej, a jej trenerką jest Pani Anna Łotecka-Dabbachi.

Opracowanie: p. Agnieszka Urbanek