Podsumowanie konkursu ,,Z Decathlonem piłka nożna bez granic" kl. 1 - 7

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie dla klas 1-7 pod hasłem ,,Z Decathlonem piłka nożna bez granic". Uczniowie przekazali wiele interesujących prac wykonanych rożnymi technikami plastycznymi.

Konkurs obejmował dwa etapy. W pierwszym, wyłoniono 35 najciekawszych prac, które zostały wyeksponowane i można było je oglądać na wystawie w Decathlonie. W drugim etapie, spośród 35 prac, przyznano nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczniowie, których prace znalazły się na wystawie w Decathlonie otrzymali plecaki i smycze. Głównymi nagrodami były bony upominkowe oraz plecaki i smycze.
W dniu 16 grudnia, na uroczystym podsumowaniu konkursu w Decathlonie, nagrody wręczyła przedstawicielka firmy pani Marcelina Bryś.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Nagrody główne otrzymali uczniowie:

Z klas I - III

MARCELINA GOGOLOK I C