MOVE Week

Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie MOVE Week - akcji promującej aktywny tryb życia.

Imprezą organizowaną pod tym hasłem był 23 Festyn Olimpijski, który przyciągnął licznych uczestników, zarówno dzieci jak i rodziców. Celem Festynu było promowanie aktywności fizycznej oraz integracja społeczności lokalnej. Po raz pierwszy została zorganizowana zbiórka elektrośmieci.

Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. Największą
popularnością wśród najmłodszych cieszyła się kolorowa dmuchana zjeżdżalnia oraz Dart.
Odbywały się również pokazy Policji oraz Straży Pożarnej. W programie występów pojawiły się występy artystyczne i konkurencje sportowe. Miłym akcentem festynu były wspólne tańce dzieci, rodziców oraz nauczycieli pod okiem pani Kasi, instruktorki „ZUMBY”.

Uczestnicy festynu mogli liczyć na dobrą zabawę, mile i aktywnie spędzony czas, co widać na
załączonym filmie poniżej.