Apel podsumowujący drugi semestr roku szkolnego 2021/2022 w klasach I - III

Apel podsumowujący sukcesy uczniów klas I-III w drugim semestrze roku szkolnego 2021/22 odbył się we wtorek 21 czerwca na sali gimnastycznej Małej Dwójki.

Na uroczystości pojawił się p. dyrektor Mirosław Śnigórski oraz p.wicedyrektor Grażyna Danielko. Nie zabrakło również wychowawców klas, nauczycieli i organizatorów poszczególnych konkursów.

Na początku uczniowie wraz z opiekunami klas odśpiewali "Olimpijskie znaki" - hymn naszej szkoły, po czym głos zabrał Pan Dyrektor, który serdecznie powitał wszystkich o
becnych i gratulował  udziału w konkursach i rywalizacjach zorganizowanych lub też koordynowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

W dalszej części wyróżniano tych, którzy godnie i z zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę różnych konkursach. Byli oni zapraszani na środek, gdzie otrzymywali z rąk Dyrekcji puchary, medale, dyplomy i słodkie upominki. Do wspólnego zdjęcia zaproszeni zostali też pozostali uczniowie każdej klasy, ponieważ i oni starali się brać aktywny udział w organizowanych konkursach.

Na koniec zabrała głos p.wicedyrektor Grażyna Danielko, która również pogratulowała wszystkim uczniom angażującym się w tę część życia szkoły ale również zachęcała do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym. W podsumowaniu padły też słowa podziękowania dla nauczycieli, którzy zorganizowali uroczystość, a także organizowali wszelkiego rodzaju rywalizację.

W odrębnej galerii zdjęć zobaczycie wyróżnionych – wystarczy kliknąć w tym miejscu,  ale ponieważ nie każdy był tego dnia obecny w szkole, kompletną listę nagrodzonych uczniów znajdziecie tutaj.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykazywali się w konkursach i  odznaczali się w różnorodnych akcjach organizowanych przez szkołę w pierwszym drugim i liczymy na kolejne sukcesy w roku szkolnym 2022/23.

Opracowanie: mgr Małgorzata Stochmal-Lewandowska, mgr Dominika Olender, mgr Wioleta Kramarz-Pikul