Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W ostatnich dniach bieżącego roku szkolnego zmagania szachowe w naszej szkole dobiegły końca. Wreszcie okazało się, którzy uczniowie są mistrzami strategii i logicznego myślenia.

Wielu uczniów już wcześniej zdradzało umiejętność zachowania zimnej krwi, utrzymania pokerowej twarzy i chłopdnej kalkulacji w starciu z przeciwnikiem. Pojawiło się jednak kilka nowych twarzy, co okazało się prawdziwym zaskoczeniem.
Ponad wszystko chodziło o dobrą zabawę i takiej właśnie dostarczyli nam w finałach uczestnicy Szkolnych Mistrzostw w Szachach.
A oto wyniki:

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!

Opracowanie: mgr Grażyna Danielko, mgr Małgorzata Stochmal-Lewandowska, mgr Katarzyna Poznańska,