Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci - te małe i duże, bo dzień ten jest wyjątkowy.

Z tej okazji dla wszystkich uczniów  nauczyciele zorganizowali gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu. Wspólny czas umiliły występy artystyczne klas pierwszych oraz uczennicy klasy 2b.

W niektórych konkurencjach uczniowie musieli wykazać się sprytem i skupieniem, w innych zaś skocznością, celnością i szybkością.

„Dzień Dziecka” w naszej szkole przepełniony był radością i zabawą. Każda klasa otrzymała dyplom za udział w zabawach sportowych. Wszystkie dzieci z klas I- III w nagrodę otrzymały pyszne lody. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego dnia:

Organizatorzy: mgr Barbara Antosik, mgr Urszula Jonczyk, mgr Daria Michalewska

Opracowanie: mgr Urszula Jonczyk