Międzyszkolne Zawody Sportowe „Miniolimpijczyk”

W środę 15 czerwca dziesięcioosobowe drużyny z klasy 1b, 2a i 3c  pod opieką nauczycieli Barbary Antosik, Beaty Kachny i Beaty Trenczek pojechały na Międzyszkolne Zawody Sportowe „Miniolimpijczyk” do Chróściny Opolskiej.

Po krótkiej rozgrzewce poszczególne drużyny rywalizowały w swojej kategorii wiekowej w różnych konkurencjach m.in. było to prowadzenie piłeczki kijem hokejowym, kozłowanie piłki, toczenie piłki, skoki z piłką między kolanami, skoki zająca, skoki dodawane, przetoczenie się po materacu.

Na zakończenie zawodów nastąpiła dekoracja medalowa oraz wręczenie pucharów przechodnich oraz słodyczy.

II miejsce zajęły drużyny z klasy 1b i 2a, a III miejsce zajęła drużyna z klasy 3c.

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Opracowanie: mgr Beata Kachny