Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Szczególne czasy wymagają szczególnych środków. Z ich zachowaniem odbyło się zatem rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w „Dużej Dwójce”.

Nie na boisku a w klasach z wychowawcami, nie wszyscy na raz a w różnych godzinach, w maseczkach, z zachowaniem dystansu i obowiązkową dezynfekcją rąk – tak wyglądała inauguracja nowego roku szkolnego.

Mimo wszystko większość była bardzo zadowolona z faktu, iż może wrócić „w mury” swojej szkoły po półrocznej przerwie. Na pewno ten rok będzie wyjątkowy więc dla bezpieczeństwa nas wszystkich prosimy o zapoznanie z:

oraz stosowanie się do zasad przekazywanych przez Dyrekcję, wychowawców i nauczycieli.

Spędźmy ten rok bezpiecznie!

Opracowanie: mgr Adrian Lewandowski