Odbiór świadectw w klasach IV - VIII

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się harmonogram zakończenia roku szkolnego przy ul. Katowickiej 35 dla klas IV – VIII związany z odebraniem świadectw. Zachęcamy jednak, aby świadectwa odbierane były w późniejszym terminie.

Uczniowie przychodzą po odbiór świadectw do szkoły i w wyznaczonym miejscu odbierają świadectwa od wychowawcy, wracają wyjściem na boisko szkolne i przez parking udają się do domu.

Uczniowie klas ósmych mają swoje zakończenie na boisku lub w sali gimnastycznej w godzinach wskazanych poniżej. Wchodzą wejściem głównym i przechodzą bezpośrednio na boisko lub salę gimnastyczną. Ważne, aby uczniowie wchodzili w odstępach zgodnie z procedurami. Po krótkim zabraniu głosu wychowawcy i dyrekcji szkoły w kolejności alfabetycznej podchodzą do stołu, gdzie podpisują odbiór świadectwa ukończenia szkoły wraz z jego kserokopią oraz w zależności od sytuacji list gratulacyjny dla rodziców. Po podpisaniu i odebraniu teczki od razu wychodzą do domu. Uczniowie przychodzą bez rodziców.

Od poniedziałku (29 czerwca) w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.30 do 14.00 będzie można również odebrać świadectwa szkolne pozostawione przez wychowawców.