Klasa Va

.:OPRACOWANIE: p. Katarzyna Calicka, p. Agnieszka Stojakowska

8 listopada uczniowie klasy Va wzięli udział w kilku niezwykłych lekcjach w ramach zajęć, które odbyły się w pobliskim Centrum Nauki i Eksperymentu RCRE.

Zachwyciła ich matematyka.

„Najbardziej podobała mi się matematyka. Rozwiązywaliśmy ciekawe zadania, otwieraliśmy sejfy”.

Paula Konfisz

„Najbardziej podobała mi się matematyka, bo były szyfry i ciekawe zadania do rozwiązania”.

Karol Kuryło

„Najbardziej podobała mi się matematyka, ponieważ rozwiązywaliśmy szyfry i dostaliśmy bransoletki”.

Jakub Ślęzak

„Na tych zajęciach podobało mi się szukanie skarbu”.

Wiktoria Tarczyńska

„Podczas środowego wyjścia najbardziej podobały mi się zajęcia matematyki, bo poznaliśmy ciekawy szyfr – „Czekoladę”.

Julia Kurek

„Najbardziej podobało mi się, gdy poszliśmy do sali matematycznej, bo rozwiązywaliśmy tam zagadki
.

Patryk Kamiński

Wspaniale bawili się także podczas zajęć w pracowni eksperymentalnej roboticum.

„Najbardziej podobała mi się robotyka. Kiedy jeździliśmy na jednokołowym robocie, prawie upadłem. Było śmiesznie”.

Filip Kusz

„Najbardziej podobały mi się zajęcia z robotyki, ponieważ lubię roboty, a prowadzący był zabawny”.

Kacper Birecki

„Najbardziej podobały mi się zajęcia, podczas których pan tłumaczył, jak działają roboty, ponieważ temat był ciekawy, a pan miły”.

Dominika Dziurkowska

„Najbardziej podobała mi się robotyka. Było zabawnie, miło, przyjemnie. Dużo się dowiedziałam”.

Natalia Radomska

Jurkowi Zembaczyńskiemu najbardziej podobały się zajęcia z iluzji, Bartka Nawrockiego zainteresowała fizyka, natomiast Oliwka Strzelecka dużo ciekawych rzeczy dowiedziała się w sali muzycznej.

Uczniowie klasy Va serdecznie dziękują pracownikom „Zaczarowanego Świata” za wspaniałe zajęcia, a p. Agnieszce Stojakowskiej za opiekę.

GALERIA ZDJĘĆ PO KLIKNIĘCIU TUTAJ:.