"Skarpetkowe spotkanie z Niedoparkami"

.:OPRACOWANIE: p. Katarzyna Maj, p. Urszula Długosz

23 listopada klasy IIIb i IIIe wybrały się do opolskiego kina „Meduza” na projekcję bajki „Niedoparki”.

Niedoparki to domowe stworki żywiące się naszymi skarpetkami. Zawsze biorą tylko po jednej sztuce, zostawiając nam drugą, nie do pary – stąd ich nazwa.  Mieszkają w każdym domu, Twoim także, bo przecież każdemu z nas chociaż raz zaginęła skarpeta.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych, które pozwoliły im wczuć się w rolę Niedoparka, a także zajęciach plastycznych, na których mogli udekorować materiałową torbę bohaterami z bajki.  Dzieci dostały możliwość, aby gotowe torby zabrać na pamiątkę mile spędzonego czasu.

Wszyscy zadowoleni i z uśmiechem na twarzy wrócili do szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ:.