Podsumowanie Dni Patrona Szkoły
 
 


.:OPRACOWANIE: p. Adrian Lewandowski, p. Roman Stelmaszyk, p. Piotr Kraus, p. Urszula Długosz

Przez ostatnie dwa tygodnie można było poczuć w naszej szkole ducha olimpijskiego. Wszystko to za sprawą olimpijskich konkursów, których uroczyste podsumowanie nastąpiło 24 listopada.

Patronem naszej szkoły są Polscy Olimpijczycy, dlatego każdy, tak jak Oni, z okazji obchodów miał możliwość wykazać się w różnych obszarach – począwszy od sportowych, poprzez literackie, językowe, wiedzy, a skończywszy na plastycznych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a o popularności tych konkursów mogła świadczyć liczba nagrodzonych. Podsumowanie odbyło się w sali gimnastycznej – najpierw dla klas I – III, później dla klas IV – V, a następnie klas VI – VII. Imprezę prowadzili p. Sylwia Hoszowska i p. Mirosław Śnigórski, a nagłaśniał ją p. Piotr Kraus. W trakcie uroczystości przybyłym uczniom czas urozmaicały świetne występy chóru szkolnego, Pluszaków, Crazy Stars i solowo Kamili Kałuży.

Czas na ogłoszenie wyników:

„List o szkole do kolegi, koleżanki” – konkurs literacki

I miejsce: Mikołaj Kwaśniak z klasy IIb

II miejsce: Szymon Pawelec z klasy IIIb

III miejsce: Antoni Dubikowski z klasy IIa


Wyróżnienia:

Anna Lisińska z klasy IIId

Hanna Wawrzyniak z klasy IIc

Zofia Wrzeszcz z klasy IIIe

Lena Sięka z klasy IIIc


„Dyscypliny sportowe” – konkurs plastyczny

I miejsce: Marcin Karbowski z klasy Ib

II miejsce: Mateusz Pośledni z klasy IIIb

III miejsce: Michał Heffner z klasy IIc


Wyróżnienia:

Aniela Gołębiewska z klasy Ia

Tomasz Lula z klasy Ic

Nadia Garbarczuk z klasy IIa

Piotr Mende z klasy IIIa

Julia Wojcieszczuk z klasy IIIc

Jakub Czerepicki z klasy IIId

Oskar Lubański z klasy IIIe


„Patron szkoły” – konkurs literacki

I miejsce: Bartosz Herich z klasy IIa

II miejsce: Janek Czerkawski z klasy Ia

III miejsce: Kacper Ciupek z klasy IIc


Wyróżnienia:

Magdalena Marciniak z klasy IIb

Szymon Pawelec z klasy IIIb

Anna Rucińska z klasy IIId


„Szkoła moich marzeń” – konkurs plastyczny

I miejsce: Laura Brzózka z klasy IIIe

II miejsce: Anna Lisińska z klasy IIId

III miejsce: Julia Wolska z klasy IIc


Wyróżnienia:

Maksymilian Zioła z klasy Ib

Oliwia Sapeta z klasy Ic


„List do sportowca-olimpijczyka” – konkurs literacki

Stanisław Szczygieł z klasy IVa

Maciej Maciejewski z klasy IVb

Dominika Drożdż z klasy Vb

Ewa Juszczak z klasy VIb

Weronika Klimmer z klasy VIIa


Wyróżnienia:

Alicja Midura z klasy Va

Jakub Ziemiański z klasy VIb

Filip Sabat z klasy VIIb


„Olympic Quiz” – konkurs z języka angielskiego

I miejsca: Maciej Maciejewski z klasy IVb, Jakub Ślęzak z klasy Va, Danny Łuczko z klasy VIc, Paweł Karoń z klasy VIIa

II miejsca: Paulina Dubis z klasy IVd, Kajetan Picher z klasy Va, Jan Bobrowski z klasy VIa, Dawid Jaśniecki z klasy VIIa

III miejsca: Antonina Ibrom z klasy IVc, Martyna Kalińska z klasy Va, Maciej Soboń z klasy VIb, Zuzanna Czuczwara z klasy VIIa


„Sportowiec Dwójki” – konkurs plastyczny

Franciszek Danków z klasy IVa

Dawid Wiśniewski z klasy IVa

Natalia Popowicz z klasy IVa

Wojciech Tkacz z klasy Va

Zofia Mika z klasy VIc

Nikola Kukla z klasy VIIc


„Maskotka PSP2” – konkurs plastyczny

Kinga Kutna z klasy IIa

Zosia Bastek z klasy IIc

Paweł Radomski z klasy IIIc

Marta Kostrzewska z klasy IIIc

Stanisław Szczygieł z klasy IVa

Ewelina Szyłko z klasy VIa


„Rosnę zdrowo na sportowo” – konkurs przyrodniczo-plastyczny

I miejsce: Piotr Remisz z klasy Vc

II miejsce: Stanisław Szczygieł z klasy IVa

III miejsce: Karolina Pakulska z klasy VIc


Mistrzostwa szkoły w rzutach osobistych do kosza

I miejsca dziewcząt: Marta Bilińska z klasy IVa, Kinga Rajwa z klasy Va, Natalia Furs z klasy VIa, Agnieszka Maciejewska z klasy VIIa

I miejsca chłopców: Igor Sowiński z klasy IVa, Dawid Sacała z klasy Va, Antoni Moryto z klasy VIa, Dawid Jaśniecki z klasy VIIa


Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż

I miejsca dziewcząt: Natalia Popowicz z klasy IVa, Anna Zienkiewicz z klasy Va, Katerina Korniiaka z klasy VIb, Zuzanna Czuczwara z klasy VIIa

I miejsca chłopców: Dawid Wiśniewski z klasy IVa, Dawid Syposz z klasy Va, Damian Sopa z klasy VIb, Tomasz Pasternak z klasy VIb, Oliwier Sośnicki z klasy VIIa


W tym miejscu należą się duże podziękowania dla „mega-sklepu” Decathlon za ufundowanie wszystkich nagród oraz dla nauczycieli odpowiedzialnych za przygotowanie konkursów.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym – to Wy byliście bohaterami tego dnia! Zapraszamy do galerii zdjęć.


GALERIA ZDJĘĆ PO KLIKNIĘCIU TUTAJ:.

  
 

 ARCHIWUM STRONY INTERNETOWEJ PSP2           Lata szkolne: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS