Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

.:OPRACOWANIE: p. Małgorzata Łyko-Szczygieł

23 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury Opole odbył się 21. Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej, na którym oczywiście nie zabrakło też reprezentacji naszej szkoły.

Świetnie zaprezentowały się wszystkie nasze solistki i tak w kategorii młodszej wystąpiły Hania Szczygieł z klasy Ia i Marysia Mykita z klasy IIId; w kategorii starszej Kinga Rajwa z klasy Vb i Ela Kaczmarek z klasy Vc.

W trakcie festiwalu zaprezentowało się około 70 uczestników z czego wyłoniono 12 osób do koncertu laureatów, który odbędzie się 6 grudnia w Filharmonii Opolskiej.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż decyzją jury Marysia Mykita i Kinga Rajwa wystąpią w tymże uroczystym koncercie laureatów.

Serdecznie gratulujemy!