"Śniadanie Daje Moc"

.:OPRACOWANIE: p. Dominika Waluś

W środę 8 listopada kolejny raz wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc”.

Uczniowie klas I – III wraz z nauczycielami spotkali się na wspólnym jedzeniu śniadania.

Część uczniów przygotowywała śniadania samodzielnie podczas lekcji, inni przynieśli ze sobą pyszne i zdrowe kanapki zrobione wspólnie z rodzicami w domu. Na naszych „stołach” nie zabrakło też świeżych warzyw i owoców oraz produktów mlecznych.

Spotkanie było okazją do utrwala zasad zdrowego odżywiania i przypomnienia, iż śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki, któremu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

To najlepszy start w nowy dzień!

GALERIA ZDJĘĆ:.