Szkoła pełna aktywności

20 września nasza szkoła była współorganizatorem drugiej edycji Szkoły Pełnej Aktywności – projektu  Akademickiego Związku Sportowego AZS.

39 klas z całego województwa rywalizowało w 10 konkurencjach twórczych i sprawnościowych podczas Gry Terenowej organizowanej na boisku szkolnym oraz boisku LA.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 6a, 5a, oraz 6b. W tym roku pogoda dopisała, wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę oraz zdrową przekąskę. Główną nagrodą imprezy był bezpłatny wyjazd na trzydniową wycieczkę dla całej klasy na Mazury do hotelu Wilkasy, gdzie odbędzie się ogólnopolski finał gry terenowej. Po zaciętej rywalizacji, różnicą 3 punktów wygrała reprezentacja naszej szkoły z klasy 6, która uzyskała 350 pkt.

Gratulujemy wygranej klasie oraz wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji, a jak ona wyglądała możecie zobaczyć na zdjęciach.

Opracowanie: p. Iwona Amrogowicz

FotoFoto