Sukces sportowy naszych uczniów w roku szkolnym 2022/23

W dniu 15 czerwca w hali widowiskowo- sportowej Stegu Arena odbyło się Uroczyste Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2022/23 organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu.

Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów z klasy 7a – Jeremiasza Wołka i Aleksandrę Stoksik z klasy 5a. W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej uczniowie naszej szkoły z klas 7 - 8 zajęli II miejsce w rywalizacji sportowej szkół w Opolu.

Natomiast w kategorii Igrzyska Dzieci – klasy 4-6 nasi sportowcy zajęli I miejsce ze spektakularnym wynikiem 150 punktów przewagi nad miejscem II.
Również w rywalizacji indywidualnej nasi uczniowie uzyskali najlepsze wyniki. Zarówno Aleksandra jak i Jeremiasz zajęli I miejsce w kategorii Igrzyska Dzieci.

Gratulujemy uczniom, którzy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w rywalizacji sportowej. Dziękujemy nauczycielom wspomagającym uczniów, którzy musieli nadrabiać zaległości spowodowane licznymi nieobecnościami i przede wszystkim gratulujemy nauczycielom wychowania fizycznego, bo bez ich zaangażowania ten sukces byłby niemożliwy!
Ze sportowym pozdrowieniem - Iwona Amrogowicz